RBD 4um
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RBD 4um
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 njena uloga u seriji rebelde

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
~Katarina/Roberta~

~Katarina/Roberta~


Numarul mesajelor : 47
Location : u rebeldelandu
Data de inscriere : 25/10/2008

njena uloga u seriji rebelde Empty
MesajSubiect: njena uloga u seriji rebelde   njena uloga u seriji rebelde I_icon_minitimeDum Oct 26, 2008 11:13 am

owde cete pisati o roberti

Roberta Pardo, cerka poznate pevacice alme rey i profesora umetnosti, u seriji je par sa dijegom, ona je kao vatra, peva u bendu rbd.... njene pesme su zive, swira gitaru.... (ajde vi nastavite)
Sus In jos
http://highschoolforteen.aforumfree.com
JovanaDul
Admin
JovanaDul


Numarul mesajelor : 91
Location : Dulce-mi-bb
Data de inscriere : 25/10/2008

njena uloga u seriji rebelde Empty
MesajSubiect: evo malo cu ja   njena uloga u seriji rebelde I_icon_minitimeDum Oct 26, 2008 11:53 am

Ona je najveca buntovnica u bendu,mrzi nepravdu i licimerstvo,Antonio njen otac ju je slabo vidjao,zbog toga sto je bio zauzet svojim poslem tj. karijerom!CEsto se svadjala sa Diegom.Nakon nekog vremena njena mama Alma otkriva svojoj koleginici Hildi da da nije 100% sigurna da je Antonio Robertin otac.Roberta zuri negde i pretrcava ulicu,a motor nailazi i ona pada,covek koji je bio na motoru uznemirio se jer ga je Roberta podsetila na njegovu mamu!Covek se upisuje u Robertinu skolu pod laznim imenom kao nastavnik likovnog.Alma i covek koji se u stvari zove Oktavio otkrivaju da je on njen otac,ali cuvaju tu tajnu za sebe,jer misle da ce Roberta to tesko prihvatiti,pa ce sacekati da prodje neko vreme kako bi ona sazrela.Nakon duzeg vremena Roberta saznaje da je Oktavio njen otac i ne prihvata to dobro!Almu nije htela da vidi,uzasno je bila ljuta na nju takodje i na Oktavia.Roberta odlucuje da se osisa ali je Diego sprecava u tome!Nakon nekog vremena pomirrila se sa Almom i Oktavijom.......uh ne mogu vise,neka neko nastavi mada je vec kraj serije!
Sus In jos
JovanaDul
Admin
JovanaDul


Numarul mesajelor : 91
Location : Dulce-mi-bb
Data de inscriere : 25/10/2008

njena uloga u seriji rebelde Empty
MesajSubiect: EVO SLIKA!   njena uloga u seriji rebelde I_icon_minitimeLun Oct 27, 2008 6:18 pm

njena uloga u seriji rebelde M_0f6810njena uloga u seriji rebelde Ng205i10njena uloga u seriji rebelde 46pxpt10njena uloga u seriji rebelde Dulce_12
Sus In jos
Lana_RBD

Lana_RBD


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 01/11/2008

njena uloga u seriji rebelde Empty
MesajSubiect: Re: njena uloga u seriji rebelde   njena uloga u seriji rebelde I_icon_minitimeSam Noi 01, 2008 10:38 pm

pa ne mroas epizode da prepicavas vec da kazes sta mislis o roberti..... ja ionako nisam bila u srbiji kad su bile te zadnje epizode...

roberta ne voli nepravdu, pravi je buntovnik, cesto se svadja, a najvise mi se svidja to sto je duhovita i sto bi sve ucinila za prijatelje! Dosta stvari sam od nje naucila Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





njena uloga u seriji rebelde Empty
MesajSubiect: Re: njena uloga u seriji rebelde   njena uloga u seriji rebelde I_icon_minitime

Sus In jos
 
njena uloga u seriji rebelde
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» REBELDE X SIEMPRE!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RBD 4um :: ~*~RBD~*~ :: ~*~Dulce Maria~*~-
Mergi direct la: